Deti – to je malý svet

Deti – to je malý svet. Miestnosť by mala byť ako ten, komu je určený. Vo svojej izbe dieťa by malo cítiť pohodlne. Pri plánovaní dieťaťa je potrebné vziať do úvahy:

Fyziologické vlastnosti dieťaťa: pohlavie, vek, výška, fyzický vývoj.
Psychologické vlastnosti: duševný vývoj, koníčky preferované farby, tvary.
Architektúra miestnosti: veľkosť miestnosti, stol umiestnenie okna (juh sever, atď.)
340201
Priestor Dieťa musí zdieľať aspoň tri pracovné zony-, hranie a rekreáciu. Na usporiadanie pracovného priestoru osobitnú pozornosť by mala byť venovaná na plochu. Musia byť vyrobené z vysoko kvalitných materiálov. Len Pracovisko by malo byť dobre osvetlené. Všetky potrebné položky mali by ste sa pokúsiť umiestniť do zásuvky alebo na policiach okolo neho. Musíme vybaviť hraciu plochu, v závislosti na potrebách dieťaťa. Tu, za každú stol hračku musíte nájsť svoje miesto. Dnes je na trhu veľký výber všetkých druhov skladovacích boxov, kontajnerov ako podlahou a prívesok. Rekreačná oblasť je predovšetkým posteľ. To môže byť posteľ s ortopedickou matracov, pohovkou a pohovkou, ktorá môže byť skrytá v obliečky. Dôležitú úlohu hrá aj nábytok pre škôlky. To môže byť prípad, nábytok, ktorý potrebuje byť krásne, ergonomický, bezpečný a pohodlné použitie. Nepreťažujte izba nábytok – len najnutnejšie, s šetrných k životnému prostrediu, vysoko kvalitných materiálov. Detský nábytok nevojde do interiéru bytov. Hlavná vec je, že sa dieťa cíti pohodlne a priestor je vnímaná ako pokračovanie svojho vnútorného sveta.

Ako ťažké ísť nakupovať, a všeobecne zapojiť sa do nutných prípadoch v posledných mesiacoch tehotenstva, ona pozná každý nastávajúca matka. Ale ešte ťažšie si vybrať a kúpiť veci pre dieťa, keď sa narodil, sú šťastní rodičia a žiadne zápisy z voľného času vybrať najvhodnejšie stol, lacnú a krásny detský nábytok. Tak často sa ukáže, že dieťa spí v kočíku niekoľko týždňov (ak nie mesiacov), pretože ich rodičia nemajú čas ísť a kúpiť detskú postieľku.

Ale teraz matky majú veľkú príležitosť kúpiť všetko, čo potrebujete pre svoje dieťa v pohodlí domova. K tomu, stačí ísť na internet, a ísť do virtuálnej predajne detského nábytku.

On-line obchody sa objavili v rusky hovoriacej internete pred niekoľkými rokmi. Potom to bolo hlavne veľké trhovisko, ktoré predávajú malé domáce spotrebiče, značkové oblečenie a videa a knihy stol. Samozrejme, detský nábytok, môžete zvoliť. Ale len si vybrať miesto toho kúpiť toľko obchody ponúkajú ju ísť sám. Je mladá matka, ktorá nemôže, a na chvíľu uniknúť z dieťa?