Johanina Kontaová austrálska otvorená vedie menšiu útechu miestnym fanúšikom

Tí v rodine Laverovej aréne boli skutočne svedkami historickej udalosti, pretože pred svojimi očami sa Konta stala prvou britskou ženou za 32 rokov, ktorá sa predstavila vo finálovom finále. Brit dostal srdečný potlesk, keď bol predstavený, ale štadión bol ešte len napoly plný, keď dokončila prvú sadu. Pre Zhang to bolo tiež veľa lásky, ktorá v poslednom týždni potešila toľko Melburnovcov, pretože v každom z predchádzajúcich 10 pokusov nedokázal postupovať za prvým turnajom grand slam.Austrálsky športoví fanúšikovia nie sú ničím ničím, ak nie sú vnímači bitky. Johnna Konta pochoduje do semifinále Australian Open tým, že porazí Zhang Shuai Prečítajte si viac

Vo férovosti, poludnie plánovanie na stredu v stredu januára nebolo nikdy Aby bol priaznivý pre nárazník a ten tiež pravdepodobne odrážal potrebu plánovania vpred; Väčšina prítomných si objednala vstupenky už dnes, pretože nevedela, kto by videli v akcii. To, že by mohli položiť nejaký nárok na Kontu, mohli byť bonusom, ale ťažko by ste to mohli povedať z tlmených atmosféry.A pokiaľ ide o fanúšikov športových fanúšikov, bývalý austrálsky kriketový tréner John Buchanan sa pravdepodobne ocitol na dolnom konci kontinua Bieber-Nicholsona. Naznačujú, že mierne zúfalé tvrdenie Austrálie voči spoločnosti Konta zaujíma predovšetkým médiá. Najhlasnejšia a najdôvernejšia podpora tu bola v skutočnosti pre 133. miesto v kategórii Zhang, hoci žiadny hráč nevytvoril priamu lásku. Možno to predstavuje medzeru na trhu pre aktívnych fanúšikov. V súčasnej dobe sa zdá, že austrálska skupina fanúšikov, ktorá sa v súčasnosti vyskytuje, zhromaždila svoje žltej jednodielové a zinkovité trubice na leto, čo je škoda. Dnes by ocenili Zhangovu Hewittovu výkrik “c’mon” v zriedkavých prípadoch, v ktorých získala určitý impulz.Konta je zriedka dosť demonštratívna na to, aby jej zaujala austrálsky prízvuk.

Ak by patriotovské rozhovory boli len málo a ďaleko v samotnej aréne, mal by sa Konta zaplatiť za to, že väčšinou ignoruje požiadavky miestneho Médií, aby si ju minulý týždeň prehrali s Austráliou. Po celú dobu sa snažila zdôrazniť pocit vernosti voči Británii, jej prijatú domácnosť, keď sa presťahovala so svojimi rodičmi narodenými v Maďarsku ako 14-ročný.

V každom prípade sa v tomto turnaji zdolal kontajnerom Konty, ktorý sa stal na dnešnej turnaji ruská austrálska Daria Gavrilova, ktorá si tu s potešujúcim štvrtým okruhom rozrušila miestnych obyvateľov.Nie, že obchodná bilancia bola zaznamenaná všetkými. Pozoruhodný odľahlosť v dave v stredu bol Michael Collings, miestny tenisový diehard, ktorý nosil austrálsku vlajku plášť, top klobúk a tvár maľovať na Počet zápasov týkajúcich sa jeho krajanov v tomto roku a bol šťastný, že prijme konta pre tento deň.Obrazová maľba bola myšlienkou jeho mladších súrodencov, ktorých spolu so sebou priniesol počas celého turnaja. “Milovali to, a tak som sa rozhodol pokračovať,” povedal pre Guardian Australia. “S dvomi nezaradenými hráčmi to bolo celkom zaujímavé,” povedal, keď Konta získal svoje víťazstvo, “ale bol to naozaj dobrý zápas. [Austrálčania] sa určite ocitnú za ňou teraz, keď je v semifinále. “A pravdepodobne to budú, samozrejme, pretože majú dlhoročnú tradíciu nárokovať hviezdy aj s najnepríjemnejším spojením s Austráliou Akonáhle sa im dobre darí.Je to koncept, ktorý sa stáva zrejmý, keď vlečiete online archívy na zmienku o “Aussie Kim” Clijsters alebo “Aussie Ana” Ivanovic, titul, ktorý je teraz teraz zmysluplnejším meradlom národného sentimentu ako zlámaný systém Austrálie.

Napriek tomu sa “Aussie” Jo Konta cíti ako pravdepodobne ako “Aussie” Joe Bugner. Tenisoví hráči, ktorí sú jet-nastavenie, viac-luxusné-compound-vlastniť, daň-raj-milovníci sú, je divu, stále nás obťažujú ukladanie tejto uchopenie pocit vlastenectva na nich už, ale tenis davov sú vždy divne fascinujúce vo svojich mravoch .

Nasledujúce dni budú pravdepodobne ďalším dôstojným testovacím prípadom, pokiaľ ide o to, ako sa stane nehanebný austrálsky hráč s príležitosťou na grand slam náhle na stole.V čase, keď si Konta objednala svoje miesto v semifinále, bolo päťdesiatich vlajok Union Jack rozvinutých a nadšene zamávali expatmi a fanúšikmi. Prinajmenšom sa budú vo štvrtok množiť ďalším výletom.