Kombinézy sú nielen v zimnom období

Kombinézy sú nielen v zimnom období, ale Demi (v prípade, že vykurovacie teleso má tenkú vrstvu alebo rozopnutý) a ľahké letné. Letných a jesenných možnosti obleky sú často vyrobené z bavlny – alebo sto stoličky percent s pridaním polyesteru v percentách asi 80/20 alebo 90/10, ako izolácia používané na pokles podstёzhki fleece a polarfisa.
-1CgI-Селина_enl-625x625_enl
Na čo sa zamerať pri výbere oblek
Pri nákupe oblek je preskúmať informácie na etikete. Ak je nápis «dole» – presne obsiahnutá v plesni materiálu – labuť, hus alebo kajka. Ale také “100%” možnosti sú zriedkavé, zvyčajne sa v bani peria sčítajú, a v tomto prípade bude čítať štítok «perie». «Cotton» znamená, že zloženie izolácia nie je páperie, a kombinéze sa skladá z bundy lemované na báze bavlny; “Vlna» – vnútri je vlna odpaľovanie; “Polyester» / «waltern» – sinteponovye izolácie a jeho analógy.
Vyberte si model s minimom spojovacích stoličky prvkov (gombíkov, spôn, zipsy), ktoré nepoškodí citlivú detskú pokožku “aktívne” oblečenie. Užitočná Akvizícia kombinézy obsahujúce reflexné prvky, ktoré slúžia ako dokonalý “majáka” pre ďalšie prejazde v tme.
Klásť dôraz na kovanie s nastaviteľnými manžetami na rukávoch a nohavici. Preferred kulisku – detský oblečenie dizajn vytvára dodatočnú ochranu pred vetrom a chladu Dank. A ďalší tip – kúpiť oblek jedna veľkosť väčšia ako vaše dieťa. Interferencie s prevádzkou je nepravdepodobné, vytvárať, ale rozšíriť ponožky s to je možné.

Pletenina detská pre dievčatá
V skrini dievčatá dres zaujíma významné miesto. Pletený tovar má mnoho výhod: dotykový je mäkký a príjemný, ľahko úseky stoličky a má požadovaný tvar, v sebe spája krásu a praktickosť. U detských úpletov vysoké nároky, a je jasné – dieťa potrebuje a pohodlie, a moja Matka – praktickosť a ľahká údržba. Kvalita detského pleteniny je priamo závislá na vlákna použitého v pletenie tkaniny. Tieto dresy sú vyrobené z prírodných, syntetických a zmiešaných vlákien, takže to je viac hovoriť o druhy úpletov pre dievčatá.