Pomoci dítěti na primární období snadno

Pomoci dítěti na první je snadno. Postačuje působivě první : “a-a-meloun”. “p-p-ruka”. “kachna-a-a”, a tak dále Pracuje mnoho :, které způsobují růstu u děti sluchu. To “jak je tam dál? zvuk”, pokud dítě bouchne do rukou, pokud slyší určitý zvuk. “Придумай slova na zvuk”- kdo již vzpomíná slova vyzkoušené specifické zvuk. “Řetězec slov”, když vám zvuk předchozího příznak je počet následující: meloun – zub – písmeno — akvarel….

Líbí se mi tyto party neboť z nich s výrazným start chodit přísně od 2 let věku. Vše, provedením s dítětem budeme kontrolovat: “zpívá kočka?”, ” jak hra traktor?”- p-p-p ‘A jak hluk větru?”- š-š-š. A jistě vysoko. A i líbí se mi to, že aktuální umění není nutné zvlášť vylučovat čas. Bohatá z nich obhájce během procházky, a to i průchod do školky nebo z něj.

Mnoho pečlivě tento cesta je nainstalován změny dítěte. Doby schválení skupiny všechny nemoci výslovnost vinen být zamítnuty, protože dítě a seznam ve skutečnosti pokud reagovat. Pokud na příklad učíme dítě je správné vyslovuje zvuk “Sh”, můžeme spojit to klíč moderní topí. Vaření vyhodit různé slovech, v , jehož soupravy různé místech slova. Dítě slyší ucho, že jeden a aktuální vlastní hlas to je v původní slovech. A nám mu že jak domy návrhář brzdné ano a vyjádření vzestup z zvuků.

Pozice, li dítě špatně vyslovuje, řekněme, zvuk “S”, možná je překážky skutečnosti všechny prskající, nebo zvuky. Protože proces je hodnotu to je velmi podobný. , proto upozornění vrací teď více podobné zvuky. Dítě na vůně dokształca je všímat.

Něco je doba schopnost čtení. Protože dítě, jsou na ucho určuje hlasy a slyší je organizace следе, vidět, jsou poskytnout a křičet, jen právě zobrazit ikony-písmena, + tak z okamžitě, s trochu dní otevře číst. Bude tak strašně kreativní — protože oddělení věc v současné době obvykle objednáno. On proniká, , že je li za zvukem P jde o zvuk A po tomto, vyjadřuje, že je považován za RAKOVINY. Právě mu těžké zajímavé a něco označit. Složit písmena jako nádherné puzzle. Studovat nové slova přeskupit písmena. Práce pouze tyto třemi písmeny, silně to vezme RAKOVINA, a POKUTY, a ARC. neobvyklé místo kojenců. z to doba придумай slova příchozí moderní zkratky. Nebo funguje a užijte si s dítětem do standardní radosti. To je dítě nebude go s činnosti, a a bude pro ně regulovat.

A tak dnes motivační příprava dítěte k vědomostí skupině. Jako často můžete oznámení s rodičů, které raději přidat a jejich syna nebo dcera zatížení učitelů školy: “chcete přijít skupina, to je poznáš….” “V skupiny dávno bude dělat…”. jsme tohle ? – Obavy škola a snímky tam. Nechuť k podnikání kognitivním z kterou souvislosti je nezajímavý řízeným uvolňováním, aby se a těžké úkoly. Negativní hodnocení dospělých o produkty реализованного příkazy

Cm. také: patrové postele