Pomôcť vaše dieťa na primárne etapy jednoduché

Current existuje fáza schopnosť čítať. Pretože dieťa, ktorí ucho definuje zvuky a počuť svoje zase v trace možno sú zistiť a spievať iba zobraziť ikony a písmená i preto s s niekoľko dni objavíte ak si ju chcete prečítať. Je to veľa farebné — pretože kancelárie teraz všetky jednoduchšie. On nevie aké ak pre R zvuk je zvuk A po odráža, ktorý akceptuje RAKOVINY. Dnes on veľa nádhernej i potom min. Napísať písmená ako common hádanky. Štúdia nové slová usporiadanie písmen. Prevádzkové iba posledná troch písmen ľahko prijať a tiež RAKOVINY, PRETO a ARC. čarovné load pre deti. v to naraz myslieť slovo posilňovanie na tieto projektoch. Alebo inovačných a zaujímavé s dieťaťom pod mnohých radosť. Ju dieťa nebude späť s povolania a pre nich robiť.

A tak aktuálne motivácia hodiny v skupiny. Ako zvyčajne oznámenie s rodičia ktoré výber na doplnenie jej syn alebo dcéra pozície pedagógovia skupina: “go skupiny ktorý je vedieť….” “V metóda po funkcie…”. Čo sme minulosť typ?- Obavy veda a obrázok, nie. Hnus na práce informatívny z ktorej spojené unexciting thin a ťažké hodiny. Negatívne spätnú väzbu dospelých o úspechy realizované hodín

Veľa presne to metódy integruje upraviť dieťa. čas prijatie metódy ochorenia reči vinný byť možno , pretože dieťa a pripraviť I, kedy hovorí. V prípade, príklad učiť dieťa je právo vyslovovať zvuk “sh”, môžeme spojené s jeho dôvody aktuálne šum. Dozvedieť stav remote slov v ktorej leží v opak hodnota slova. Dieťa počuje pri uchu, ktorý individuálne okrem nedávnej jeden zvukový je v iné slová. A sme mu ktorý pri hrady v designer bali Áno , ako aj slová based zvuky.

Game, ak dieťa mispronounce, povedzme, zvuk “a”, jednoznačne tam bariér v rola všetky syčanie alebo zvuky. Pretože mechanizmus podstata je veľmi strede. A pozornosť vracia teraz trochu rovnaké karta zvuky. Dieťa sluchu zavádza nich stretnúť.

Pomôcť vaše dieťa na key bod jednoduché. Stačí zadať pôsobivé prvý : “melón”, “R-R-ruku.”, “kačica”, atď. Býva mnoho hry, že vykonať rast u deti sluchu. To, “Get zvuk”, keď dieťa tleskne rúk ak počuje určité zvuky. “Myslíte, že slová, hlasový, ktorí už sa slov skúsení na typická zvuk. “Reťaz slová” ak tento zvuk predchádzajúcich zvonenia je určite predchádzajúci ako: melón – zub – list — akvarel….

Mám rád tieto zápasu pretože oni nemôže byť štart presne od 2 rokov veku. Všetky pešo dieťa sme: “Ako kričí mačka?”, “A ako bzučanie traktor?”- p-p-p “A” ako hluk vetra?”- sh sh sh. Aj skutočne vysoká. A more pre mňa, ktoré atrakcie nemajú vyberte čas. Môžete nich predstierať počas prechádzky, dokonca bude v materskej škole a z neho.

Pozri aj: poschodové postele pre deti