Są różne wujka i cioci, które czekają bardzo wdzięczne i radosne

Dzieci – korzystny “towar”. Ich zatrzymują a dostarczają. Swym zajęciem jest im uzasadnić, iż takie sytuacje są w świecie. Nie straszyć ich, jak stworzyć się do tego, iż mogą odczuwać ukraść lub zwabić. Zaczęłam mówić te konferencje z dzieckiem z 4,5 lat. Napisałam tak:

— Są inne wujka i cioci, które czekają bardzo miłe także beztroskie, lecz uważają złe pomysły wobec dzieci. Mogą one ruszać dzieci tam, gdzie dzieci się nie podoba. Zrobić im straty, mogą nawet zabić. Tacy typy potrafią napotkać się w mieszkaniu, trzeba nauczyć się je rozpoznawać. Wyobraź sobie, że chodzisz sama, a ja będę ostrą wujkiem. Będę cię namawiać, i po rozejrzę się trochę, iż nie ma nikogo, wykryję i mogę na ciebie samochód, lub dojazd. Musisz z razu zacząć krzyczeć, wołać o ochrona, sprowadzać do siebie każdą uwagę. Mówić, iż tego wujka nie wiesz, i on prze cię ukraść.

Zaczęli wykorzystywać, zaczęłam wabić cukierkami – odmawia. Proponuję zabawki – odmawia. Wtedy mówię: “Wiesz, u mnie w dworze jest mówiący kocięta. Chodź, ja ci je dam”, patrzę, oczy świeci. (Dlatego staraj się uwodzić tak, jak żeby toż zrealizował (klikněte zde) sprawca) nie Chce, i tutaj nagle dostaję ją także. Natomiast ona cierpi oniemiały z zaskoczenia. Otwieramy się śmiać, założenie nie powiodło się. Wszystko z przodu. Najważniejsze, pamiętaj, iż w karmieniu dziecka ważne jest, żeby nie krzyczeć, a występować i bezproblemowo wszystko wyjaśnić.

Tak pracowali wiele miesięcy, dopóki nie nauczyła się krzyczeć, kiedy gwałtownie łapała ją.

Potem pojechaliśmy do Niemiec, i wyraził przypadek sprawdzić moje starania. Wyszli z pociechą do sklepu. Magazyn stanowi straszny, wielopiętrowy, z fontannami i kawiarni. Kupiłam jej lody, posadziła na ławie i mówię: “Istnieję tutaj za szybą, jedz lody i wejdź w oddział”, oraz taż odeszła do przedsiębiorstwa. Weszłam, zaś on okazał się dwupoziomowym. A ja (nieodpowiedzialność pełna), zobaczyłam kilka kwestii, nie umiała się oderwać i poszła na piętro. A tu słyszę głosy mojego dziecka. U mnie uczucie w pięty, trendem na dynamicznych schodach temu. Zaś z powłoki odczuwam taki obraz — córka nosi naokoło, wrzeszczy, współczujący niemki gonią zbytnio nią a walczy nadać ją zbyt uchwyty i stonować. Lub dziecko przypomniał sobie wszelkie moje nauki: “Cudze cioci próbują złapać, trzeba krzyczeć”, — i ruszyła krzyczeć.

Znacznie znaczące stanowi też wtedy wszystko wskazywać rzeczy po imieniu. Nie wahaj się! Pedofil to pedofil. Zboczeniec to zboczeniec. Nie . Ludzi, którzy zarządzają dzieci do seksu, tak nazywają. I ostatni (zobacz ten post) goście potrafią nas przyjść wszędzie. Dziecko potrzebuje móc o siebie zadbać. Pokaż go informować NIE, a przede całym w karmieniu dziecka trzeba pozwolić podkreślać NIE powinien. Gdyby on cierpi zasada napisać “nie”, toż z zewnątrz i że rzeczywiście powiedzieć.

Jeżeli on nie jest dobra ci oczywiście wymieniać, toż wiedzcie, że oraz następnym i boi się tak odpowiedzieć.

Mi w dzieciństwie nie stanowiło w celach dorosłych, skutecznie a z ust dać. Każdy dorosły stanowił dla mnie autorytetem, i ja nic nie mogłam odpowiedzieć, nawet gdyby mi robili źle. Miałem 14 lat, jak ja jakoś wyszła do kina i przeżywam, że gość dał mi dłoń na kolanie. Jestem cała wyciśnięty i wysunęła się, ręka stawała się wyjątkowo mocne. Ja w strona siedziska, ręka zaczęła głaskać kolano. Potem zerwała się i wyszła (vidieť) z sali, oraz istniałoby mi wstyd. Teraz, kiedy przypominam sobie ten szczegół i analizuję, myślę, że poszkodowany w autokratyzmu rodziców. Mi nie pozwalali otwierać usta i zasłaniać się. I choćby z pozornie nie bałam się bronić. Tak, że dziecku powiedziałam:

— Jeśli takie oto wuja i ciotki zależą cię dotknąć, swobodnie i otwarcie zacznij mówić: “Zatem co wydajesz? (podívejte se na zde) Czemu ty mnie dotykasz?” — A prowadzić toż powinien kompletnym i wobec, żeby owo im stanowiło wstyd za siebie, oraz nie dziecku za ostatnie, iż jego z dzieciństwa. Niech wstydliwie idą (zobacz) z kina, natomiast nie twoja pociecha lub syn.