Zvyčajne je potrebná kolíska pre veľmi krátku dobu

Zvyčajne je potrebná kolíska pre veľmi krátku dobu, ktorá sa rovná 2-3 mesiacov. Po tomto batoľa rastie, a počas tejto doby má čas na prispôsobenie sa vonkajšiemu prostrediu. Ak nechcete, aby to zviazať niekoľko mesiacov s nákupom kolísky do rovnakej po celú dobu svojho pobytu v nemocničnom lôžku bol zakúpený, ktorá je kolískou môžu byť vyrobené v domácnosti, napríklad zo starého koča. Len si to z “koryta”, jeho umiestnenie v zakúpenej posteli. Ale potom to môže byť potrebné viac a kolíska, ako vždy hojdať dieťa v náručí – veľmi únavné.
Postele s mechanizmom hojdačke
328b15dff64681f1f1ad18229a3abac5
Pediatrov je potrebné detskú postieľku bol stacionárne a že dieťa mohlo hojdať na spanie, odporúča sa použiť samostatný kolísku. Avšak, zakaždým na rock dieťa, jemne ju vyberte z kolísky a dať do postele – je problematický: mnohé deti z tohto prebudiť, plač a musí začať znova. Ale v tejto situácii existuje riešenie: musíte si kúpiť posteľ, ktorá môže hojdať, ale má zátku. V súčasnej dobe existuje niekoľko modifikácií tohto detského nábytku.

Po prvé, sa zaokrúhli na posteli bežca. To môže hojdať zo strany na stranu, ako to bolo zastavil. Na zátke sa môže zostať natrvalo, keď dieťa vyrastie. Táto konštrukcia je považovaná za univerzálny a umožní mladým rodinám ušetriť peniaze na nákup postieľku.

Po druhé, to nie je o nič menej populárne posteľ s kyvadlom hojdačka mechanizmom. Tieto postele sú na podlahe nohách stacionárne, ale dno s ňou doskami pripojená, je možné vyklopiť lištu až štyrmi kyvadiel. , Ak bola ponúknutá lôžka sa tohto mechanizmu, je potrebné zistiť, či sa jedná o možnosť jeho státie. Výhodou tohto návrhu lôžok je, že môžu mať kolieska, tak ich poradie prechodu z miestnosti do miestnosti.